fbpx

Hakkımızda

www.ethemtefekyayinlari.com kimdir?

“Online eğitim ile her an her yerde birlikte emek verebileceğimiz içeriklerimizle sizlerleyiz. “ethemtefekyayinlari.com” Türkçe ve edebiyat adına her şey burada.”

Ethem Tefek – Önder Dönmez

Biz Kimiz?

Ethem Hoca ve ben Önder Hoca, Hacettepe Üniversitesi mezunu birer Türk dili ve edebiyatı öğretmeniyiz.
Okulu bitirir bitirmez özel eğitim kurumlarında ve Milli Eğitim Bakanlığında türlü görevler üstlendik.
Özellikle özel kurumlarda, memleketin en büyük meselelerinden biri olan “sınav” çıkmazıyla ilgili çok fazla sorunla karşılaştık ve onlara çözüm yaratmanın yollarını aradık.
Türkçe ve edebiyat konusunda sizler ne kadar zorlanıyorsunuz sınavlarda, bunu çok iyi biliyoruz çünkü bunları yerinde gözlemleme fırsatımız oldu.
Hangi konu nasıl anlatılmalı, bilgiler nasıl içselleştirilebilir, buna çok kafa yoruyoruz.
Ve söylenen o ki Allah vergisi bir marifetimiz var. Bildiğimizi çok iyi aktarıyoruz. Sahada çok fazla kitap, video, soru vs. doküman var evet ve bir kalabalıkta boğuluyorsunuz bazen. İddiamız o ki sitemizdeki içerikler sizleri tüm bu kalabalıktan kurtaracak.
Video derslerimiz bilgiyi ezberlemekten sizleri kurtaracak, öğrenerek ilerlediğinizi görmenin keyfini yaşayacaksınız, öz güveniniz tavan yapacak. Sanal âlemde görebileceğiniz en iyi içeriklerle karşılaşacaksınız.
Modüller sayesinde rahatlıkla notlarınızı tutabilecek ve tekrarlarınız için bu notları kullanabileceksiniz.
Sadece ders videoları değil, soru çözüm videolarıyla da “Hangi soruda nasıl hareket edilmeli?” sorusuna yanıt bulabilirsiniz.
Kendinizi deneyebileceğiniz soru bankalarımız olacak. Sınav kıvamında, özgün ve kaliteli sorularla eksiklerinizi tespit etme şansınız olacak.
Konu anlatımlı kitaplarımız da başucunuzda olacak. ÖSYM ve MEB sınavlarını yakından takip ediyoruz ve kendimizi sürekli güncelliyoruz.
Online eğitim ile her an her yerde birlikte emek verebileceğimiz içeriklerimizle sizlerleyiz.

“ethemtefekyayinlari.com”

Türkçe ve edebiyat adına her şey burada.